Problem z pomysł em na podarunek, czyli jak usatysfakcjonować solenizanta.

Przychodzi niekiedy taki dzień w roku, kiedy nasz kolega bądź przyjaciel organizuje swoje urodziny. Wtedy nagle nie możemy wymyślić, co on pragnie otrzymać. Dopytujemy innych o jakieś koncepcje, ale niekiedy oni też nie są w stanie coś wymyślić. Jednak teraz sklepy proponują różne drobiazgi, które sprawdzą się jako idea na prezent.

Grawerowanie na butelce i statuetkach
Author: jenny downing
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście często to zależy od osoby i jej gustu. zawsze możemy kupić jakiś drobiazg, ale nie chcemy, aby został on za parę chwil wyrzucony. Od czasu do czasu musi być to coś unikatowego. Dobrym pomysłem są statuetki grawerowane. Można je teraz przeważnie zakupić w sklepie z dekoracjami. Zależnie od okazji można zrobić bardzo osobisty grawer np. Z okazji kolejnych imienin i napisać najważniejsze życzenia. Z tego z pewnością jubilat będzie zachwycony i do tego położy to sobie na ulubionej szafce, aby mogli go podziwiać inni znajomi. Idei jest tysiące, aczkolwiek trzeba je zrealizować, a nie wszyscy mają taką chęć. Do niesamowitych idei możemy wymienić skok na bungee czy jazda monster truckiem. Trudno, ale nie ma na tyle pieniędzy na takie prezenty. Istotne jest to, iż liczy się gest i pamięć. Dobry koncepcją jest też grawer na butelce. Najczęściej robi się go na butelce z alkoholem. Zamówienia na grawer odbywają się często przez Internet. Trzeba uzupełnić formularz w jakiego rodzaju ma być wykonany grawer, format oraz tekst. Kluczowe jest też wysłanie oświadczenia o pełnoletniości, jeśli chodzi o butelkę wina albo whisky. Konkretna firma zakupuje butelkę, którą wybierzemy i opiszemy. Następnie otrzymujemy informację ile dokładnie kosztowała. Następnie przedsiębiorstwo wysyła nam całkowity koszt. Jeżeli opłata dojdzie na konto firma (zobacz producent osprzętu elektrycznego) wykonuje grawer i wysyła. Jest to idea bardziej dla leniwych, jednak wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że coś takiego można wykonać.

Wiedzmy, że idei jest wiele, ale czasu jednak nieraz jest niewiele. Z tego powodu też dowiadujmy się wcześniej, a na pewno bez stresu będziemy mogli coś załatwić tak, aby jubilat był szczęśliwy.